ru ua en de

Засідання з питань розвитку рекреаційних територій селища Затока

 

30 червня 2017 р. в облдержадміністрації під головуванням директора департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку Ліптуги І. Л. та за участю заступника голови облдержадміністрації Шаталової С. М. відбулося перше засідання робочої групи з питань залучення інвестицій та розвитку природних курортних територій селища Затока Одеської області.

За спільною думкою учасників засідання одним з головних питань, які необхідно нагально вирішувати, є створення належних умов для нормальної співпраці представників місцевої громади та інвесторів, що готові вкладати кошти в розвиток курортно-туристичної інфраструктури селища Затока.

У ході дискусії, що іноді набувала форм диспуту, учасники обговорити порядок денний подальших робочих зустрічей, визначили пріоритетні завдання та намітили алгоритми поетапного розгляду проблемних питань.

Наступне засідання робочої групи заплановано на другу половину липня цього року.

Нагадаємо, робочу групу утворено при Мінекономрозвитку з метою вивчення проблемних питань залучення інвестицій та розвитку природних курортних територій селища Затока Одеської області. Вона є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, до складу якого увійшли представники науково-дослідних установ, бізнес-структур, а також органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

РАЗМЕЩЕНИЕ

Апартаменты на Екатерининской 52
В Одесі пройшла міжнародна конференція В Одесі пройшла міжнародна конференція
Представители управления туризма, рекреации и курортов Одесской ОГА приняли участие в семинаре «Туризм в Украине: на пути к совершенству и устойчивости»
Открыт первый экопарк в Одесской области Открыт первый экопарк в Одесской области
Близ села Орловка Ренийского района состоялось открытие экологического парка «Сartal»
Засідання з питань розвитку рекреаційних територій селища Затока Засідання з питань розвитку рекреаційних територій селища Затока
Відбулося перше засідання робочої групи з питань залучення інвестицій та розвитку природних курортних територій селища Затока Одеської області.